Ayın Konusu

AVV Spor A.Ş., Great Place to Work Certified Unvanının Sahibi Oldu!AVV Spor A.Ş., 2006 yılından itibaren Technogym’in Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distributörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. AVV Spor A.Ş., Technogym distribütörleri arasında son 5 yıldır dünyada ilk 5’te yer alırken, 2016 yılında da ilk 3’e girmiştir. AVV Spor A.Ş. müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet veriyor.

AVV Spor A.Ş Technogym The Wellness Company olarak daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve çalışanları ile birlikte yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kültürünü inşa etmek adına başlattığı Great Place to Work® yolculuğunun ilk adımı olan Great Place to Work Recognition programına katıldı.

Great Place To Work® Enstitüsü, 30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkedeki ofisiyle sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere yüksek güven kültürüne sahip, güven temelli mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kurumudur.

Great Place to Work® Enstitüsü her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşımaktadır. Enstitü aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri ödüllendirmekte ve Great Place to Work® olan şirketleri sertifikalandırarak kamuoyu ile paylaşmaktadır.

AVV A.Ş Technogym The Wellness Company, katıldığı Recognition süreci sonucu olarak, yüksek güven kültürüne sahip ve güven temelli mükemmel iş yerini” temsil eden Great Place to Work® Certified unvanını almaya hak kazandı.

Ayın Konusu Arşivine Ulaşmak İçin Tıklayın