AVV Ayın Konusu

Ayın Konusu Arşivi

 • AVV Spor A.Ş., Great Place to Work Certified Unvanının Sahibi Oldu!

  2018 Aralık

  AVV Spor A.Ş., 2006 yılından itibaren Technogym’in Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distributörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. AVV Spor A.Ş., Technogym distribütörleri arasında son 5 yıldır dünyada ilk 5’te yer alırken, 2016 yılında da ilk 3’e girmiştir. AVV Spor A.Ş. müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet veriyor.

  DETAY
 • Technogym SKILLRUN’ı sunar

  2018 Nisan

  Tasarım ve teknoloji odaklı fitness ürünlerinde, dijital çözümlerde dünyanın önde gelen markası olan ve son altı Olimpiyat oyunlarının resmî tedarikçisi Technogym SKILLRUN’ı gururla sunar. Tek bir çözümde hem kardiyo hem güç antrenmanlarını birleştiren ilk koşu bandı olan SKILLRUN hem seçkin atletlerin hem de fitness tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlandı.

  DETAY
 • Tam da şimdi MyRun zamanı!

  2017 Haziran

  Wellness dünyasındaki en etkileyici gelişmelerden biri spor yaparken sizi dünyaya bağlayan, “connected” ekipmanlar. Bu trendin bir numaralı markası ise fitness ve wellness sektörünün lideri Technogym. ADI Design Award, Red Dot Design Award ve IF Design Award sahibi, dünyanın bir numaralı bireysel koşubandı MyRun, sessiz ve kompakt tasarımı ile her ev ortamına mükemmel uyum sağlıyor.

  DETAY
 • Technogym, Dijital Fitness Devrimine Öncülük Ediyor

  2017 Mart

  Technogym, wellness ve sağlığa erişime yepyeni bir boyut getirdi. Fitness ekipmanlarıyla bağlantılı olarak çalışan, en kapsamlı ve kullanımı en kolay platform olan Mywellness, aynı zamanda sektörün ilk “cloud” tabanlı platformu. Mywellness, uygulamalar ve giyilebilir cihazlar sayesinde Technogym, sağlık yönetimi yaklaşımını tamamen değiştiriyor ve insanların yaşam tarzlarını sorunsuzca yönetmelerini sağlıyor.

  DETAY
 • 360* hareket rahatlığı ile kinesis

  2016 Mart

  Kinesis son dönemlerin en popüler ekipmanlarından biri olma özelliğini taşımakta Onunla bir kez antrenman yapma şansı bulduğunuzda ondan asla vazgeçemeyeceksiniz. Tam bir İtalyan tasarımı olan bu ekipman şıklığının ve muhteşem dizaynının yanısıra evinizde, ofisinizde veya stüdyonuzda yer kaplamayacak kadar da mütevazi.

  DETAY
 • Wellness - Esenlik (Well-Being)

  2015 Kasim

  Türkçe’de kısaca “esenlik (well-being)” anlamına gelen “wellness” terimi ilk olarak, doktor Halbert L. Dunn tarafından, 1961 yılında yayınlanan “Yüksek Seviye Wellness” adlı küçük bir kitapçıkta kullanılmıştır. Dr. Dunn wellness’ı fiziksel ve psikolojik esenliği geliştirmeyi sürdürme çabası için bir yaşam süreci olarak görmüştür.

  DETAY