AVV Haberler

Ve MyRun Technogym koşubantı Türkiye’de !
Koşu profesyonelleri tarafından koşu sevenler için tasarlandı !

Size özel amaç ve program

Çıkar çıkmaz Red Dot ödülü alan ve ilk bakışta bir koşu bandına göre sade ve havalı tasarımıyla dikkat çeken My Run, zekasıyla da bundan sonra üretilen koşu bantlarını etkileyecek.

Tabletinize bir aplikasyon indiriyorsunuz ve neredeyse sizin antrenörünüz oluyor. Apple sistemi kadar basit sistemlerle amacınıza uygun olarak (evet önce size bir amaç da belirletiyor) size özel programlar hazırlıyor. Bunları size telefonunuz, iwatch'ınız ya da iphone'unuzla hatırlatıyor. Diyelim 10 km'lik bir maratona hazırlanıyorsunuz. Bunu ona söylemeniz yeterli. İzlemeniz gereken antreman programını size çıkartıyor. Haftanın kaç günü, hangi aralıkla, ne kadar artırarak koşacağınızı belirliyor. 

Koşe performansınızı, adımlarınızı, koşu esnasında sıçramanızı, dengenizi analiz ediyor ve sizleri doğru koşmaya yönlendiriyor

Koşunuz nasıl gelişir?

Siz koşarken, o duruşunuzu, basışınızı, dengenizi düzeltmenizi sağlayan tesbitler yapıyor ve sizi uyarıyor, kaydettiğiniz gelişmeyi o da kaydediyor. Elbette nabzınızı, yaktığınız kaloriyi doğru şekilde ölçüyor. Bunun için göğsünüze takacağınız bluetooth'lu ince bir bantı var. 

Koşu DJ'i?

Tabletinizdeki müzik kütüphanesinden ritminize uygun müzikleri seçiyor, gerekirse müzikle temponuzu artırıyor.

Paylaşmadan olmaz

Elbette tüm marifetlerinizi sosyal ortamlarınıza aktaracak teknolojiye de sahip... 

MyRun, arkasından üretilecek tüm koşu bantlarını etkileyecek bir teknolojiyi başlatıyor. Detaylı bilgi için videoyu izleyin. 

video izle