AVV Haberler

Let’s Move for a Better World

Son zamanlarda, uluslararası boyutta, fiziksel aktivite, egzersiz bilincinin artması ve sağlıklı yaşam adına gerçekleştirilen  en önemli sosyal sorumluluk projesi olarak kabul edilen Technogym ‘in “ Let’s Move for a Better World “ kampanyasının 3.sü 01 Mart 2016 tarihinde 10dan fazla ülke, 1000e yakın fitness kulübü ve onbinlerce üyenin katılımı ile gerçekleştirilen kampanyanın amacı, Technogym MyWellness Cloud yazılımı ve aplikasyonu sayesinde, insanları hareket etmeye teşvik etmek ve bir amaç uğruna yarıştırmak. Bu amaçta tabiki  son zamanlarda Dünya Sağlık Örgütünüde alarmageçiren “ obezite “.

Obezite günümüzün vebası olarak Kabul eidlen ve artık çocuk yaşta dahi karşımıza çıkan en önemli sağlık sorunu ve birçok hastalığında birincil sebebidir.

Yapılan yarışmada her ülkede birinci gelecek kulüp, kendi seçeceği bir okula Technogym’den 10.000 USD karşılığı bir ekipman parkurunu hediye etmeye hak kazanacak.

Ülkemizi bu yarışmada Izmir’in önde gelen fitness kulüplerinden Carrera Fitness ve Spa temsil ediyor. Kendilerine uluslararası arenada katıldıkları bu yarışmada başarılar dileriz.