AVV Haberler

Technogym, wellness, spor, hareket, çeviklik, adım, merdiven

Sınırlarının ötesine geç: CLIMB Excite!

CLIMB EXCITE®, yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Technogym'in Ar-Ge Departmanı tarafından geliştirilen SPLIT ADIM TEKNOLOJİSİ sayesinde CLIMB EXCITE® üzerinde daha geniş egzersiz programlarının keyfini çıkarabilirler.

CLIMB EXCITE®, alan açısından en düşük yüksekliği ve en az alanı kapsayan, kategorisindeki en kompakt ve alandan tasarruf sağlayan bir üründür. Küçük bir alan kaplamasına rağmen, CLIMB EXCITE® piyasadaki en geniş tırmanış alanıdır.

Excite Line’daki her ürün gibi CLIMB EXCITE da mywellness cloud aplikasyonu ile mükemmel bir şekilde eşleşmiştir. Toplanan tüm kişisel antrenman verileri otomatik olarak “cloud”daki kullanıcı profillerine kaydedilir ve UNITY 3.0 konsolundan veya diğer kişisel cihazlardan görüntülenebilir. UNITY 3.0 ile son kullanıcılar, dünyanın en yüksek dağlarından en yüksek binalara kadar her sanal manzaralara kendilerini dahil edebilir, aynı zamanda arkadaşlarının egzersiz programına katılarak sonsuz merdivenleri birlikte tırmanabilirler.