AVV Haberler

TECHNOGYM MİLANO’DA AMİRAL MAĞAZASINI AÇTI

TECHNOGYM MİLANO’DA AMİRAL MAĞAZASINI AÇTI

Wellness alanında dünya lideri olan İtalyan Technogym, Milano’da ilk amiral mağazasını açtı. Spor, fitness ve sağlık için eksiksiz bir deneyim sunan mağazada wellness konusunda 360 derece hizmet veriliyor.

TECHNOGYM, tasarımcıların ve mimarların trend yaratıcısı olarak kabul edilen, şehrin bir bölümü olan Milano'daki Via Durini'de yeni amiral mağazasını açtı. Studio Antonio Citterio Patricia Viel Interiors ile birlikte tasarlanan 3 katlı yeni mağaza, 750 metrekarenin üzerinde alanıyla wellness yaşam biçimini tüm yönleriyle yaşatıyor.

Ziyaretçiler fiziksel egzersiz, atletik antrenman ve rehabilitasyon için en iyi ürün ve hizmetleri satın alabildikleri gibi, aynı zamanda fiziksel performans düzeylerini değerlendirmek üzere test yaptıraliyor, deneyimli kişisel eğitmenler tarafından hazırlanmış programların sahibi olabiliyor ve egzersiz seanslarına katılabiliyor.Technogym Milano’da spor şampiyonları, özel antrenörler ve medikal uzmanlar düzenli olarak ağırlanarak bisiklet, koşu, kürek çekme, triatlon vs gibi belirli spor dallarından, sırt ağrısı, diyabet veya kilo kontrolü gibi sağlık ile ilgili konulara kadar uzanan temalar üzerine seminerler verecek.

Technogym'in kurucusu ve Başkanı Nerio Alessandri, "– Milan’da ilk deneyim odaklı wellness mağazasını yarattık, yalnızca Milan ve İtalya için değil, aynı zamanda dünya genelinde sağlık için standart belirleyen bir proje oluşturduk. Milan'da yaratılan konsept, Londra'daki bir sonraki amiral mağazamızda da devam edecek " dedi.

Ünlü mimar ve tasarımcı Antonio Citterio; " Tüm hizmetleri bulabileceğiniz, spor salonu veya özel bir eve ihtiyaç duymadan, ekipmanların özünü yakalamayı mümkün kılan bir mağaza tasarladık.

Technogym Başkan Yardımcısı Pierluigi Alessandri ise "Antonio Citterio ile yan yana çalıştık, ürün, hizmet ve dijital içeriklerden oluşan çözümlerimiz aracılığıyla kendisinin mimari bilgi ve stilinden esinlenen bir rota çizdik” dedi.

Zemin katında bulunan yetenek denemeleri için özel olarak tasarlanmış interaktif duvar sayesinde fitness seviyelerini değerlendiren misafirler, birinci kattaki "eğitim" alanı, bodrum katında ise ürün ve sağlıklı yaşam teknolojilerini test edebilecekleri "antrenman" alanı buluyor.

TECHNOGYM Milan'ın bir başka amacı da evde, spor salonunda, otellerde veya açık havada yapılacak programlar ve eğitim etkinlikleri geliştirmek için şehrin en iyi fitness merkezleri, oteller, spor kulüpleri ve tıp merkezleri ile ortaklıklar geliştirmek.