AVV Haberler

SKILLROW ile suyun üzerindeki gibi hafif, olimpiyatlardaki gibi hızlı ve güçlü olun!

Global Wellness Day’de İyilik Peşinde Koştuk!

Hepimiz daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal olarak iyi bir durumda yaşamak isteriz. İyi yaşamak neredeyse tüm dünyanın ortak hayalidir.

“Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıyla, her yıl Haziran ayının ikinci Cumartesi günü kutlanan Global Wellness Day, uluslararası bir “İyi Yaşam Günü”dür.

2012 yılında, dünyada iyi yaşamaya adanmış “ilk” gün olarak Türkiye’de kutlanmaya başlanan ve dünya genelinde kabul gören Global Wellness Day, 2016 yılında 90 ülkede 3000’den fazla noktada kutlanmak üzere takvimlere girme başarısını göstermiştir.

2017 yılında Global Wellness Day, 100 ülkede 4000’den fazla noktada 10 Haziran tarihinde kutlanmıştır.

Bu sene de gönülden destekleyerek katıldığımız, KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşen Global Wellness Day etkinliğinde ADIM ADIM 'ın da destekleriyle tüm gün MYRUN koşubantlarımızda iyilik peşinde koştuk, 20000 MOVEs hedefimize ulaşarak 29 farklı sivil toplum kuruluşuna destek olduk.

Tüm gün süren ücretsiz etkinliklerde ise; Fitoterapi ve Akupuntur Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak, Prof. Dr. Murat Aksoy, Yazar Aret Vartanyan, Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak, Nefes Terapisti ve Kişisel Gelişim Uzmanı Özden Kaftan Thomas & J.D. Thomas ve alanında uzman daha birçok isim pilates, zumba, yoga aktiviteleri, kahkaha terapisi, iyi yaşam ve kişisel gelişim seminerleri gerçekleşti. Çocuklar için de sürpriz aktivitelerin gerçekleştiği, 10 Haziran’daki bu özel günde katılımcılar iyi yaşamın öneminin bir kez daha farkına vardı.