AVV Haberler

MYCYCLING ™ : performansınızı geliştirin!

MYCYCLING ™ : performansınızı geliştirin!

Technogym bisikletçiler için yeni kapalı alan antrenman çözümü piyasaya sürdü.

Technogym MYCYCLING™ ile, açık hava bisiklet antrenmanını, tamamen kapalı alan antrenmanına dönüştürmek için yeni bir çözüm başlattı. MYCYCLING™ yüksek teknolojiye sahip akıllı antenör MyCycling uygulaması, kişiselleştirilmiş programları, size rehberlik edebilecek ve sizin için özel olarak hazırlanmış bir antrenman programı geliştiren profesyonel anrenör ağı ile sizi biraraya getiriyor.

MYCYCLING ™, bisikletçiler için özel ve tamamen yenilikçi bir antrenman sistemi de içerir: TNT - Technogym Neuromuscular Training ™, performansınızı her geçen gün geliştirmenize yardımcı olur. Yeni TNT™ – (Technogym Nöromüsküler Antrenman) sistemi, Technogym'in Tıbbi ve Bilimsel Araştırması ile en iyi atletler, antrenörler fizyologları ve spor eğitmenleri arasındaki işbirliğinden doğar ve dış mekan performansını geliştirmek için metabolik ve nöromüsküler karakteristikleri arttırmayı amaçlar. TNT ™ sistemini kullanarak antrenman yapmak için, Technogym tarafından geliştirilen unsurların eşsiz bileşimi aşağıdakilere dayanmaktadır:

AKILLI ANTRENÖR

MYCYCLING ™, özellikle açık hava antrenmanlarını simüle ederken, antrenman sırasında maksimum denge sağlamak için tasarlanmıştır. Ürünün kalbi, oturma yerini her saniye akut hassasiyetle kontrol eden elektromekanik frenidir. MYCYCLING ™ ayrıca +/- 1% hassas toleransla gücünüzü doğrudan ölçebilen bir tork sensörüne sahiptir. Optik sensörler her zaman itme gücünü analiz eder, pürüzsüz dairesel pedal hareketini ve sol ve sağ ayak arasındaki simetriyi görselleştirmenizi sağlar.

MyCycling, açıkhavada pedal çevirme hissini yaşatan, doğal pedal çevirme hissini deneyimlemek için tasarlanmıştır.

MYCYCLING ™ UYGULAMASI

Testler, programlar, kişiselleştirme, rotalar ve biyo-geri bildirim: tüm bunlar MYCYCLING ™ Uygulamasının bir parçasıdır. Bluetooth üzerinden MYCYCLING ™ 'i kontrol edip, antrenmana başlamak için akıllı telefonunuzu kol dayanağına yerleştirmeniz yeterlidir. Açık ve kapalı alan antrenmanların verilerinizi takip etmek ve giderek daha gelişmiş performans seviyelerine doğru ilerlemek için MYCYCLING App'u Garmin veya Strava hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. MYCYCLING ™ Uygulaması sayesinde, Passo dello Stelvio, Col de l'Alpe d'Huez ve diğerleri gibi dünyanın en ikonik bisiklet yollarını gezebilirsiniz.

Sadece bireysel antrenmanlar için değil: App teknolojisi, diğer MYCYCLING ™ kullanıcılarıyla en zorlu yarışmalara katılmanızı sağlar.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANTRENMAN PROGRAMLARI

MYCYCLING ™ ile TNT - Technogym Nöromuscular Training ™ sayesinde performansınızı büyük ölçüde artıracak bir dizi kişisel antrenman programı keşfedeceksiniz.

TNT kapalı alanda gerçekleştirilen 2 test aracılığıyla anaerobik güç ve ritim eşiklerini tespit eder: Technogym Maksimal testleri ve FTP (Fonksiyonel Eşik Güç) testleri. Sonuçlara göre, antrenmanınız kişiselleştirilecek ve her biri 6 hafta boyunca süren, hazırlık, geliştirme ve geçiş olmak üzere 3 aşamadan oluşan antrenman programları, toplam 18 hafta sürecektir. İlk seviyeden başlayabilir ve tüm programı takip edebilir veya açık hava, uzun mesafe antrenmanları ile ileri seviyeden de başlayabilirsiniz. TNT ™ programı 40-70 dakikalık antrenman oturumlarından oluşur ve kapsamlı nöromüsküler aktivasyon için ritim ve güç seviyelerini sürekli değiştirir.

Hedefleriniz ne olursa olsun, MYCYCLING ™ Uygulaması ile profesyonel antrenörler tarafından tasarlanan antrenman programlarından size uygun olan birini seçebilirsiniz.

İster amatör, ister atlet veya antrenör olun, Technogym tarafından onaylanmış Uluslararası bisiklet topluluklarındaki bisiklet uzmanları tarafından desteklenen antrenmanları seçebilirsiniz.

MYCYCLING, yol bisikletleri, dağ bisikletleri ve yarış bisikletleri ile uyumludur.