AVV Haberler

TECHNOGYM, NEW YORK’TAKİ SAKS FIFTH AVENUE İLE BİRLİKTE HOME WELLNESS MAĞAZASINI AÇTI TECHNOGYM, NEW YORK’TAKİ SAKS FIFTH AVENUE İLE BİRLİKTE HOME WELLNESS MAĞAZASINI AÇTI

Tasarım ve teknoloji odaklı sağlıklı yaşam ve fitness ekipmanlarının lider üreticisi Technogym, New York Saks Fifth Avenue'de, sağlıklı yaşam için yeni bir perakende konsept alanı olan “The Wellery” amiral mağazasının açıldığını açıkladı. Technogym, ARTIS Koleksiyonunu ve Personal serisi de dahil olmak üzere, ev için sağlıklı yaşam, tasarım ve teknoloji alanındaki en son yeniliklerini sergileyecek. Bununla birlikte kullanıcılara bağlanabilir ve enerji açısından verimli egzersiz çözümü sunan, en son teknoloji UNITY 3.0 arayüzünü geliştirildi.

Saks Fifth Avenue'deki The Wellery, sağlıklı yaşamı teşvik etmek için sürükleyici deneyimlerle dolu, sağlıklı yaşam için tasarlanmış bir mekan. The Wellery'de yer alan Technogym, ARTIS, Personal serisi ve diğer yenilikçi ürünlerini sergileyecek. Technogym Master Trainer’ları ve wellness uzmanları evler için, teknolojik gelişmeler, yenilikçi tasarım ve sağlık uygulamaları aracılığıyla kullanıcılara eğitim vermek için hazır olacaklar.

Home Wellness serisi, günümüzün en ünlü tasarımcılarından Antonio Citterio'nun da aralarında bulunduğu ünlü İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlandı.

Technogym ürünleri, fonksiyonel ve estetik tasarımı sayesinde ev ortamına kolaylıkla uyum sağlarken, mekanın anahtar bileşenlerinden biri olarak, antrenman zamanını eğlenceli ve ilgi çekici kılar.

Technogym’in amacı, home wellness ürünleri arasında yeni bir ikon yaratmak ve sağlığa adanmış tüm ortamlarda fiziksel egzersize yaklaşım biçiminde yeni bir anlayış oluşturmaktır. İnsanları daha sağlıklı hale getirme amacında olan Technogym, enerji, güç ve huzurdan oluşan yeni bir denge yaratmayı amaçlıyor.

ARTIS koleksiyonu ve Personal serisi, geleceğin ev spor salonunu yaratacak yapı taşlarını sağlar. ARTIS ve Personal serisi, teknolojik yeniliği şık, kesintisiz tasarımı ile birleştirerek kullanıcıları kapsamlı ve tamamıyla özelleştirilebilir bir sağlıklı yaşam deneyimi yaşatıyor.