AVV Haberler

TECHNOGYM, NEW YORK’TAKİ SAKS FIFTH AVENUE İLE BİRLİKTE HOME WELLNESS MAĞAZASINI AÇTI Gold Coast 2018 Commonwealth Games Resmi Spor Ekipmanları Tedarikçisi Technogym!

Fitness, sağlıklı yaşam ve wellness alanındaki öncü İtalyan şirket Technogym, GC2018 Queensland'daki antrenman tesislerini Commonwealth sporcuları için ekipmanları ile donatacak.

Uluslararası olarak atletik antrenman, rehabilitasyon ve wellness konularında standart oluşturan ve sektöre öncülük eden Technogym, Gold Coast 2018 Commonwealth Oyunları (GC2018)’nın Resmi Spor Ekipmanları Tedarikçisi oldu.

Technogym, Commonwealth Oyunları Atletleri Köyü Spor Salonu, atletik performans merkezleri ve Queensland'daki dört küçük spor stüdyosu dahil olmak üzere tüm antrenman tesislerini donatacak. Oyunlarda yarışan sporcular Commonwealth oyunları için 70 ülkeden gelecek ve 23 spor disiplininde yarışacaklar. Sporcular, kardiyo, kuvvet ve fonksiyonel antrenman gibi tüm antrenman alanlarını kapsayan, en iyi ve en yenilikçi Technogym ekipmanlarında antrenman yapma olanağına sahip olacaklar. Tüm Technogym ekipmanları Mywellness cloud ile sporcuların cihazın kendisi ve kullanıcının mobil cihazları aracılığıyla kendi kişisel antrenman programlarına bağlı kalmalarını sağlıyor.

Technogym'in oyunlara kazandıracağı en son teknolojik çözüm; anaerobik gücü, aerobik kapasiteyi ve nöromüsküler yetenekleri tek bir çözümde geliştirmek için tasarlanan ilk kapalı alan kürek ekipmanı olan SKILLROW. Sporcular ayrıca, güç, hız, dayanıklılık ve çeviklik antrenmanına olanak tanıyan, motorsuz, yalnızca Atletik Performans Antrenmanı için tasarlanmış fonksiyonel antrenman ürünü olan SKILLMILL gibi çözümlere de sahip olacaklar. Antrenman tesislerinde, sporculara tamamen kişiselleştirilmiş bir antrenman deneyimi sağlamak için tasarlanmış, en son nesil "nesnelerin interneti" tabanlı arayüz olan UNITY'yi içeren, dünyanın en geniş ve en kapsamlı kardiyo ekipmanı EXCITE serisi de yer alacak. Sporcular, UNITY ekrana entegre olan Technogym'in Mywellness cloud uygulaması sayesinde kişisel antrenman programlarına erişebilecekler.

Nerio Alessandri - Technogym Kurucusu ve CEO’su “Gold Coast 2018 Commonwealth Oyunlarının Resmi Tedarikçisi olarak seçilmekten gurur duyuyoruz. Bu başarı, dünyanın seçkin sporcuları için en gelişmiş ekipmanı ve dijital teknolojiyi sunduğumuz için, araştırma ve yenilik taahhüdümüzün geçerliliğini ve gerçekliğini gösteriyor. " dedi.

GC2018 Genel Müdürü Cameron Murray; “Glasgow 2014 Commonwealth Games’de ekipman temini ve sponsorluk, Rio 2016’yı da içeren son 6 Olimpiyat Oyunu sponsorluğu ile Technogym, sürekli genişleyen GC2018 Sponsorluk Ailesi için büyük bir katkıdır” dedi. "Technogym, sporcularımızın ısınmasını sağlamak için gerekli kardiyo, kuvvet, yüksek performans ve yenilenme ekipmanları sağlayacak, GC2018 sırasında gerekli genel antrenman ihtiyaçlarına da yanıt verecektir.”