AVV Haberler

TECHNOGYM, NEW YORK’TAKİ SAKS FIFTH AVENUE İLE BİRLİKTE HOME WELLNESS MAĞAZASINI AÇTI

MyRun En İyi Koşu Bantları Listesinde 1. Sırada!

Koşu bantları, spor salonundaymışsınız gibi antrenman yapmanızı sağlar.

Evinizin bir odasını maratona hazırlanmak için kullanmayı veya antreman yapmayı tetikleyen bir alana dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, iyi bir koşu bandına ihtiyacınız olacak.

Geçmişte birçok ev spor açısından zayıf donanımlara sahipti. Günümüzde ise, eviniz için bir spor salonunda bulunabilecek türde ekipmanlar satın alabilirsiniz. Burada söz ettiğim gerçek, tam donanımlı bir spor salonu!

Technogym MyRun'un bugünkü en iyi koşu bandı olduğunu söyleyebiliriz. Halihazırda satın alınabilecek en akıllı ve teknik açıdan yetenekli çalışan makine. MyRun, sadece donanım kalitesi ile değil, aynı zamanda uygulamalar ile de entegre çalışan akıllı bir sisteme sahip. Kompakt ve zarif tasarımı da önemli bir tercih sebebi.

İyi bir koşu bandı, ne kadar az ses çıkardığı ve dış mekanı ne kadar iyi simule ettiği ile değerlendirilir. Ekipmanın elektrik ünitesi ve motoru ne kadar kaliteli olursa, duyacağınız motor sesi de aynı oranda az olur.

Doğal olarak, bir koşu bandını ne kadar kaliteli seçerseniz, o kadar çok teknolojiye sahip olursunuz. Dolayısıyla, antrenman istatistiklerini görmek, sanal ortamda arkadaşlarınız ile birlikte antrenman yapmak, televizyon izlemek veya müzik dinlemek seviyorsanız, ekran entegreli veya akıllı telefon/tablet bağlantısı olan ekipmanları tercih etmelisiniz.

MyRun’ı en iyi koşu bandı yapan özellikler ise;
  • - Etkileyici tasarımı
  • - Zekice uygulama bağlantısı
  • - Spor salonu kalitesinde ancak ancak küçük boyutlarda olması

Bu kompakt koşu bandı, küçük fakat güzel tasarlanmış gövdesi ile prestijli Red Dot ve iF tasarım ödüllerini kazandı. Etkileyici miktarda özellik, MyRun'un ince ve zarif çerçevesine entegre durumda. Belki de en can alıcı özelliği yüzde 12’lik eğim oranı. Bu eğim oranı, koşular ve genel kardiyo için mükemmel bir antrenman imkanı sunar.

Koşu bandına entegre olan dahili ekranda temel çalışma bilgileri veriliyor, ancak bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla bir tablete senkronize edildiğinde işler gerçekten akıllı hale geliyor. Bu sayede, açık hava koşularını MyRun App'ten alınan verilerle deneyimleyebilir, antrenman temponuza uygun müziği kütüphaneden seçebilir ve koşu stilinizi iyileştirme yollarının ayrıntılı analizi edebilirsiniz.

MyRun koşu bandı ayrıca, çalışma şeklinize uyan ve yaralanma riskini azaltmak için darbe emici bir yüzey sunan ilk koşu bandıdır. Tüm bu özelliklerine rağmen, birkaç dakika içinde kurulacak şekilde tasarlanmıştır. İnanılmaz derecede hızlı montaj işlemi ile kolaylıkla kurabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanısıra MyRun App, yaralanma olasılığını azaltan gerçekçi bir koşu deneyimi nasıl oluşturulacağı konusunda kullanıcıyı bilgilendiriyor. TechnoGym ürünleri İngiltere'nin en iyi spor salonlarına ve dünyanın birçok ülkesine tedarik ediyor.

Yazan: Leon Poultney