AVV Haberler

Sınırlarının ötesine geç: CLIMB Excite!

CLIMB EXCITE yeni başlayanlar ve profesyonel sporcular için merdiven antrenmanına yeni bir soluk getiriyor.

Technogym, profesyonel antrenman ekipmanlarına bir yenisini daha ekledi. CLIMB EXCITE®, yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir merdiven antrenmanı çözümü sunuyor. Yeni başlayanlar için alçak basamakları kullanım kolaylığı sağlarken, daha profesyonel ve talepkar kullanıcılar ise basamakların boyutu ve yenilikçi tasarımı sayesinde, tamamen güvenle yüksek yoğunluktaki antrenman programlarına katılma olanağına sahip oluyor.

CLIMB EXCITE® ile belirli hedeflere ulaşmaya odaklı farklı eğitim programları arasından seçim yapabilen kullanıcılar . Technogym'in Ar-Ge Departmanı tarafından geliştirilen SPLIT ADIM TEKNOLOJİSİ sayesinde egzersiz sırasında en az 3 adımın her zaman mevcut olmasını garantileyerek daha geniş egzersiz programlarının keyfini çıkarıyor.

CLIMB EXCITE®, 1.89 m / 74 inç yükseklik ve kapladığı 1 m2 / 10 sq ft alanla kategorisindeki en kompakt ve yerden tasarruf sağlamasına rağmen ®, 28 cm / 11'lik basamaklı bir yüzeye ve piyasadaki en geniş tırmanış alanına sahip.

Excite Line’daki her ürün gibi CLIMB EXCITE da Mywellness cloud aplikasyonu ile mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Toplanan tüm kişisel antrenman verileri otomatik olarak “cloud”daki kullanıcı profillerine kaydediliyor ve UNITY 3.0 konsolundan veya diğer kişisel cihazlardan görüntülenebiliyor. UNITY 3.0 ile son kullanıcılar, dünyanın en yüksek dağlarından en yüksek binalara kadar tüm sanal manzaralara karşı antrenman yaparken diğer kullanıcılar ile birlikte antrenman yaparak, sonsuz merdivenleri de birlikte tırmanabiliyor.