AVV Haberler

Technogym, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda yerini alıyor

Technogym Türkiye Distiribütörü AVV AŞ, Türkiye’nin en büyük spor fuarı olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 2017’ye zengin ekipman parkuru ve profesyonel antrenörleri ile katılıyor.

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından 14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleşen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, en güncel spor trendlerini eğlenceli etkinlikler, söyleşiler ve bilgilendirme toplantıları ile İstanbullularla buluşturuyor.

Hayatın her alanında “Wellness” kavramını mottosu olarak belirleyen Technogym’in Türkiye Distribütörü AVV A.Ş de fuarda en yeni teknolojilerle donatılmış ekipmanlarının bulunduğu 530 metrekarelik standı ile yer alıyor. Tüm fuar boyunca Technogym Master Trainerları katılımcılar ile birlikte Group Cycle antrenmanları gerçekleştirirken, Skillrow’da yapılacak yarışlarda birinci olan katılımcılar adına KAÇUV’a bağışta bulunulacak. Tüm bunların yanısıra fonksiyonel antrenmanlar  ve seminerler de profesyonel antrenörler tarafından gerçekleştirecek.