AVV Haberler

Yılbaşı’nda Sağlık Hediye Etmek İstiyorsanız Technogym Yanınızda!

Bu yılbaşında tüm fitness ihtiyaçlarınız için Technogym’den başka yere ihtiyacınız yok. Tatilinizin oldukça mutlu geçmesini sağlayacak ekipmanlarımızdan birkaçı;

Excite Climb UNITY kullanıcıların beklentilerinin ötesinde performans sergilemelerine yardımcı oluyor. En yüksek düzeyde kalori yakımı ve şekillenme için Technogym’in patentli yeniliklerinden yararlanan egzersizlerle kaslarınızı hızlıca harekete geçirin.

The MYRUN koşu bandına ve MyWellness uygulaması ile tabletinize entegre olan ilk çözümdür. Kişiselleştirilmiş antrenman programları ve anında verdiği koşu geri bildirimiyle size en iyi koşu deneyimini sunar.

Kullanıcılar SKILLMILL CONNECT Atletik Performans Antrenmanı’nın sunduğu çok yönlü deneyimden keyif alıyor. Tam bağlantılı bu ürün arkadan aydınlatmalı geniş bir LCD ekrana ve kişisel antrenman parametreleri ile sonuçları değerlendirmek için veri takip sistemine ve verileri saklamak için cloud tabanlı MyWellness açık platformuna sahip.

SKILLROW ise tam bağlantılı kapalı alan kürek antrenman ekipmanı. Spor özellikli tasarımı, eşsiz teknolojisi ve performansa yönelik egzersizleriyle kişinin seviyesine uygun kardiyo ve güç çalışmaları sunar.