AVV Haberler

Technogym 2018 FIFA Dünya Kupası’nda Rus Milli Takımı’nın ve Brezilya Milli Takımı’nın Resmi Tedarikçisi oldu!

Bir sporcunun yaralanmasından kaçınmak, spor dünyasında inanılmaz derecede zor bir durumdur. Bu özellikle futbol gibi yüksek fiziksel performans gerektiren bir sporda önem taşır, sakatlıkların önlenmesi oyuncunun takımda kalmasını sağlar ve antrenörlerin belirli bir maç için en uygun takımı kurmasını sağlar.

Sadece UEFA Şampiyonlar Ligi'nde (UCL), sakatlık nedeniyle verilen bir müsabakaya karşı oyuncuların bulunmaması,% 5 ile% 20 arasında değişmektedir.

Technogym’in geniş ve teknolojik ekipman parkuru sayesinde oyuncularda ortaya çıkan sakatlık ve yaralanma oranları minimuma iner. Technogym her zaman wellness endüstrisinin teknolojik gelişiminde öncü olmuştur. Bu sebeple 1984'ten beri Technogym, AC Milan'a resmi sponsor olmuş ve futbol oyuncularının güçlerini, gücünü ve dayanıklılık performanslarını iyileştirmelerine ya da kas yaralanmaları rehabilitasyonlarına yardımcı olmuştur.

Futbolcular için spor salonu 1980'lerde kendine özgü görünürken, bugün sadece rekabetçi olmayan maçlar ve kötü eğitimli kuru antrenmanları içeren antrenmandan hoşlanan tipik futbolcu geçmişte kaldı.

Yenilikçi bakış açısı ve sürekli teknolojiyi takip ederen son teknoloji ürünler geliştirmesi ile Technogym, şu anda ulusal futbol takımlarının resmi sponsoru ve aynı zamanda Inter FC, Chelsea FC ve tabii ki FC Barcelona'nın da aralarında olduğu dünya çapındaki en ünlü futbol kulüplerinden bazılarının resmi tedarikçisidir.

Bu yıl da Technogym, Dünya Kupası'nda Brezilya "Seleção" nun antrenman ekipmanı, dijital çözümleri ve uzmanlığının resmi tedarikçisi olacak. Brezilyalı futbol takımını antrenmanlarında mümkün olan en iyi şekilde desteklemek için Technogym, antrenman ürünlerini sunacak.

Tüm bu uzmanlığın sonucu olarak Technogym bu yılki Dünya Kupası'nda Rus Milli Takımı'nın antrenman ekipmanı, dijital çözümleri ve uzmanlığının da resmi tedarikçisi olacak. Sporcunun atletik durumu, gerçekten Futbol Dünya Kupası gibi kısa süreli, yüksek yoğunluklu durumunda bir fark yaratabilir temel bir gereksinimdir. Rus futbolcular, Novogorsk'taki milli takımın merkezinde ve Avusturya'daki geçici antrenman kamplarında, kardiyovasküler, dayanıklılık, esneklik ve rehabilitasyon eğitimi için en gelişmiş çözümlerle birlikte bir antrenman tesisine sahip olacaklar.