AVV Haberler

Casa Cor São Paulo’da Technogym ile Home Wellness Çözümleri

Casa Cor São Paulo’nun 2018 baskısında ünlü mimar Debora Aguiar, rafineri malzemeler ve üst düzey işçilik ile yapılan ödüllü Technogym Personal Line ile tasarladığı tam donanımlı şık ve sofistike bir 1.100 m² sağlıklı kentsel yaşam evine yer verildi.

Bu yılki teması "CasaViva" nın ardından bu coşkulu mekan, doğal bileşenleri dışarıdan içeriye doğru alan, dışarıdan içeriye doğru sınırları yıkan bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Technogym Personal Line, bu ortamda doğal olarak insanların yaşam tarzı ile tam uyum sağlıyor ve wellness yaşam tarzını yansıtıyor. Doğadan ve bilimden ilham alan Personal Line’ın şık tasarımları, fitness ve wellness ürünleri geliştirme konusundaki 30 yıllık araştırma tecrübesi ile Technogym ve dünyaca ünlü mobilya tasarımcısı ve mimar Antonio Citterio arasındaki işbirliğinden doğar. Personal Line, sağlık için uygun tüm ortamlarda fiziksel aktiviteyi sürdürmek için yeni bir yaklaşımın başlangıcını işaret eder.

Casa Cor'daki Home Wellness alanı, zarafet, modernlik ve işlevsellikten ödün vermeden çevreye mükemmel bir şekilde entegre olan dört adet son teknoloji Personal Line ile dekore edilmiştir: Kinesis Personal, özgün tasarım, vücudunuzu ve zihninizi hareket ettirmek için bir metrekareden daha az bir alanda 200 egzersiz olanağı sunan bir sanat eseri. Tasarımın ve işlevselliğin mükemmel kombinasyonunu temsil eden Recline Personal ise kategorisinde 2012 “Best of the Best” Red Dot Tasarım Ödülü’nün sahibi olmuştur. Cross Personal ise, yeni başlayanlardan profesyonel sporculara, antrenmanı çok işlevli bir deneyime dönüştürür. Diğer bir ürün olan Wellness Rack, Technogym'in yenilikçi ve şık tasarımlı fonksiyonel, herkes için ideal bir antrenman ekipmanıdır.