AVV Haberler

Technogym, Milano Moda Haftası ve Green Carpet Fashion Awards’ın Resmi Wellness Ortağı Oldu

Milano Moda Haftası'nın Resmi Wellness ortağı olan Technogym lüks moda sektörlerinde sürdürülebilirliği en iyi şekilde kutlamak için 23 Eylül 2018'de Milano'da Teatro la Scala'da düzenlenen Green Carpet Fashion Awards’a katıldı.

Technogym sürdürülebilirliği, tamamen çevresel anlamın ötesine geçer ve insanların sağlığına güçlü bir şekilde odaklanır.

Aslında wellness, tüm paydaşlar için ;Hükümetler, Şirketler ve tüm kullanıcılar - sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmek için, orta ve uzun vadede dünya için sürdürülebilir bir kalkınmada gerekli olan büyük bir sosyal fırsatı temsil etmektedir. Wellness, sağlık ve sporun hem tüketiciler hem de sektör için makro eğilimleri temsil ettiği ve moda dünyasının da sağlık ve sürdürülebilirlik konularında giderek farkındalığının arttığı küresel bir bağlamda, Technogym ve Ulusal Moda Komisyonu arasındaki ortaklık kurulmuştur. Bu anlaşma ile dünyadaki İtalyan yaşam tarzı ikonlarından biri olan premium ve ilham verici Technogym markası ile moda endüstrisi arasındaki bağ kuvvetlenmektedir.

Milano Moda Haftası, moda filmi “Be Ready " için Technogym'in Wellness anlayışını seçti”

Hazırlanan bu model, önümüzdeki dönemde gerçekleşecek Milano Moda Haftası’nın hazırlık aşamasını ve genel karakterini eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

Sadece konsantrasyon, fiziksel ve zihinsel esenlik, bu modelin hazır olmasını sağlayacak.

CNMI Resmi Sağlık Ortağı ile Technogym’in paylaştığı kavram Wellness, Technogym'in 20 yıl önce başlattığı bir konsept olan sağlık, beden, zihin, ruh arasında bir denge anlamına gelir ve düzenli fiziksel egzersiz, sağlıklı beslenme ve pozitif bir zihinsel yaklaşımla sağlanır.

Wellness, tamamen hedonistik vizyonun ve zindelik imajının ötesine geçen ve “iyi görünmekten” “iyi hissetmek” ten daha bütünsel ve duygusal bir paradigmaya giren bir mesaj verir.

Ana sahne, yeni nesil İtalyan tasarımcıların hazırladığı kıyafetler ve aksesuarlardan oluşur: Arthur Arbesser, Gabriele Colangelo, GCDS, Giannico, Lucio Vanotti, Marco De Vincenzo, Paula Cademartori, Sara Battaglia, Stella Jean ve Vivetta. Stil sahibi Georgia Tal.

“Be Ready”, Şubat 2018'de Camera Nazionale della Moda Italiana tarafından sunulan moda filmi “Start the buzz” ın başarısını izliyor. Bu film de başarısı sayesinde önemli ödüllerin sahbi oldu. Bu ödüllerden bazıları ise şunlardır: Award Best Styling at the Canadian Fashion Film Festival, Award Best Concept at the Australian Fashion Film Festival, Award Premium in the category Fashion of the Muse Awards, Award Best Film at the Transilvania Shorts.