AVV Haberler

Technogym'in Salone del Mobile Moskova’daki Yenilikçi Çözümleri ve Ürünleri Sergileyecek

Moskova'daki Salone del Mobile 2018'de Technogym, ev için özel tasarlanan en yenilikçi ürünlerini tanıtacak Rusya'daki fuar süresince, SKILL LINE serisinden, güç, hız, dayanıklılık ve çeviklik eğitimini birleştiren motorsuz koşu bandı SKILLMILL'i ve anaerobik gücü geliştirebilen ilk iç mekan kürek makinesi olan SKILLROW'u görmek mümkün olacak. Ayrıca, aerobik kapasite ve nöromüsküler yetenekler ile kardio ve güç antrenmanlarını tek bir çözümde birleştiren ilk koşu bandı olan SKILLRUN da fuarda deneyimlenebilecek.

Technogym Moskova'da, TECHNOGYM'in son 7 olimpiyat oyunlarından edindiği uzmanlık sayesinde yaratılan yeni iç mekan bisikleti SKILLBIKE'ı da tanıtacak.SKILLBIKE, tasarım ve stilinden ödün vermeden, profesyonel sporcular gibi antrenman yapmak isteyen tüm meraklıları için tasarlanmıştır.

SKILLBIKE, kullanıcıların tepe sürüş dinamiklerini artırmasını sağlayan Real Gear Shift patentine sahiptir. Vitesi değiştirerek, sürücüler dirençteki değişime karşı koyabilir ve maksimum verim için doğru gücü ve kadansı koruyabilir. Real Gear Shift, , sürücülerin güç tabanlı eğitim rutinlerinden yokuş tırmanma simülasyonlarına geçmelerini sağlayan eşsiz MULTIDRIVE TEKNOLOJİSİ’ni sağlar.

Technogym standında ziyaretçiler, rafine malzemeler ve üst düzey işçilik kullanılarak yapılan ödüllü iç mekan tasarım ekipmanı Personal Line’ı dadeneyimleme şansını bulacaklar. Personal Line,insanların sağlıklı yaşam tarzı ile toplam uyum içinde yaşadığı yerler için tasarlanmıştır. Doğadan ve bilimden ilham alarak yapılan Personal Line’ın şık tasarımları, Technogym ile fitness ve wellness ürünleri geliştirme konusunda 30 yıllık araştırma tecrübesi ve dünyaca ünlü mobilya tasarımcısı ve mimar Antonio Citterio işbirliğinin sonucudur.

Kinesis Personal ise bir tasarım parçası, sanat eseri ve özgün tasarım önerisidir. Ev, ofis, otel ve spaya mükemmel bir şekilde entegre edilebilir ve bir metrekareden daha az alanda 200'den fazla egzersiz sunmaktadır. Günlük antrenmanlar ve herkes için uygun olan Technogym Cross Personal ve Run Personal ürünleri son teknoloji ve sofistike bir tasarıma sahiptir. Ürün kategorisinde Red Dot Tasarım Ödülleri "Best of the Best" ödülüne layık görülen Recline Personal, üst düzey tasarım ve işlevselliğin mükemmel kombinasyonunu temsil ediyor.

UNITY: Son teknoloji kullanıcı arayüzü

Recline, Run ve Cross Personal artık mevcut en yeni arayüz olan UNITY ile donatıldı. UNITY’ye bağlanarak, kullanıcılar kendi antrenman programları, verileri, uygulamaları, web siteleri ve favori TV kanallarına erişebilirler. WELLNESS ON THE GO sayesinde kullanıcılar, kişisel bilgilerine ve antrenman kayıtlarına akıllı telefonlarından veya web üzerinden erişebilirler. UNITY ve Mywellness Cloud, üçüncü perti uygulamalar(sosyal ağlar, haberler, kitaplar, oyunlar) ve hareket izleme uygulamaları (Run Keeper, Mapmyfitness, vb.)ile uyumludur.