AVV Haberler

Technogym, Paris'in kalbinde BMW George V Brand Store’da Wellness alanı tasarladı!

13 Eylül'den 2 Ekim'e kadar, Paris'te yer alan eşsiz konumdaki BMW George V Brand Store’da Technogym, özel bir wellness deneyimi ve yenilikçi antrenman çözümlerini sunmak için yer aldı. Bu iki ikonik marka arasındaki ortak markalaşma, Technogym ve BMW'nin spor, tasarım ve yenilik için ortak bir tutkuyu paylaştığını gösteriyor.

«Zone Héritage» 'da yer alan BMW Brand Store'da ziyaretçiler ve müşteriler, Technogym’in ünlü tasarımcı ve mimar Antonio Citterio tasarımı en ikonik ekipman serisi Personal Line’ı deneyimlediler. Doğadan ve bilimden ilham alan Personal Line zarif tasarımı, Technogym'ın fitness ve wellness çözümleri geliştirme konusundaki otuz yıllık araştırma tecrübesi ile dünyaca ünlü mobilya tasarımcısı ve mimar Antonio Citterio arasındaki işbirliğinin sonucudur.

Tüm Personal Line ürünleri, performansı, yenilikçi teknolojiyi ve üstün kaliteli malzemeleri birleştirmektedir.

Cross Personal, yeni başlayanlardan profesyonel sporculara kadar herkes için uygun ideal antrenman ekipmanıdır. Eliptik hareket, üst ve alt ekstremitelerin kombine hareketi sayesinde kalori yakmak için pürüzsüz bir zemin sağlar.

Run Personal, en son teknolojiyi fonksiyonel tasarımla harmanlayan devrim niteliğinde bir koşu bandıdır. Son derece yenilikçi, zarif ve prestijli malzemelerin kullanımı dikkat çeker. Hem performans hem de fonksiyonel özellikler, Technogym'in her gün 40 milyon insanın dünya çapında antrenman konusunda yardımcı olmasına katkı sağlaması edindiği 30 yıllık tecrübenin sonucudur.

Recline Personal ise, ürün kategorisinde 2012 “En İyi” Red Dot Tasarım Ödülü'nü aldı ve premium tasarım ve işlevselliğin mükemmel kombinasyonunu temsil eder. Ergonomi ve tasarımın bir arada bulunması Recline Personal'ı hem ev ortamı hem de ofisler için ideal bir çözüm haline getirmektedir.

Bir tasarım nesnesi ya da sadece bir sanat eseri olarak, Kinesis Personal, etkili bir ifade şekli ve özgün bir tasarım parçasıdır. Ev ortamına ve ofis alanlarına, otellere veya SPA’lara mükemmel şekilde uyum sağlayan Kinesis Personal, bir metrekareden az alanda, en az 200 farklı egzersiz imkanı sunmaktadır. Direnç tekniklerine dayalı koordineli hareketleri mümkün kılmak için tasarlanan zarif, kompakt Kinesis Personal, dayanıklılık, esneklik ve denge eğitimi için özel olarak tasarlanmıştır. Fullgravity uluslararası patenti sayesinde, İtalya'da yapılan yeniliğin açık bir örneği olarak öne çıkmaktadır.

https://www.technogym.com/int/newsroom/technogym-bmw-brand-store-parigi