AVV Haberler

TECHNOGYM GROUP CYCLE CONNECT, ICYFF INTERNATIONAL MASTER DAY’DE

24 Kasım ve 25 Kasım Pazar günlerinde Rimini'deki RDS Stadyumu, ICYFF (İç Mekan Bisikleti ve Fitness) tarafından organize edilen ve heyecanla beklenen International Master Day (IMD) etkinliğine ev sahipliği yaptı. Eğitmenler ve katılımcılar dahil olmak üzere 2000'den fazla katılımcı iç mekanda düzenlenen en büyük bisiklet organizasyonlarından birine katılmak üzere bir araya geldi.

Spor, eğitim ve eğlence gibi antrenmanın farklı anları ve Cumartesi-Pazar günleri düzenlenen atölye çalışmaları, konferanslar ile antrenörler için ileri eğitim programları etkinliğin ana odağıydı.

GROUP CYCLE CONNECT İLE PERFORMANS VE ETKİLEŞİM

Bu vesileyle, Technogym, performans ve etkileşim açısından en iyisini sunan Technogym’in yenilikçi çözümü Group Cycle Connect'i getirdi.

Group Cycle Connect, Technogym'in MyWellness Cloud platformuna bağlanan yeni konsolu sayesinde kullanıcıların performanslarını ve hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlayarak antrenman gücünü, kalp atış hızını, kadansı, kalori tüketimini ve diğer tüm önemli parametreleri tespit eder.

Technogym Group Cycle Connect ile kullanıcılar, motive edici ve rekabetçi bir atmosferde olağanüstü bisiklet deneyiminden yararlanırlar.

Her yolculuk MyWellness ile Bir Meydan Okuma

Technogym'in cloud tabanlı MyWellness platformu, her kullanıcının eğitim performansı hakkında bilgi sağlar ve antrenmanı organize etmeyi mümkün kılar. Grup dersleri sırasında, eğitmen her bir kullanıcının performans verilerini, motive etmek ve daha da heyecanlı bir hale getirmek için görüntüleyebilir ve projelendirebilir. Mywellness teknolojisi sayesinde, kullanıcılar her katılımcıya ait performans verilerini gerçek zamanlı olarak geniş bir ekranda karşılaştırarak bireysel veya takım yarışmasına katılabilirler.