AVV Hizmetler

Technogym The Wellness Company Türkiye distribütörü AVV A.Ş. müşterilerine 360 derece bir yaklaşım göstererek, ekipman tedarikçisi olmaktan öte çözüm ortağı olarak hizmet vermek üzerine şekillendirilmiş ve konumlandırılmış kurumsal bir şirkettir.

Felsefemiz her daim ve öncelikli olarak müşterilerimizi dinlemek ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri doğru anlamak ve analiz etmektir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve buna göre en doğru yaklaşımı göstererek en uygun ekipmanların seçiminde yardımcı ve destek olmaktır. 

  Her zaman için değişmez ilkemiz, ekipman tedarikçisi değil, çözüm ortağı olmak ve başarıları beraber göğüslemektir. 

Sunduğumuz
hizmetlerimiz;

 • PROJELENDİRME

  Proje departmanımız, kurulması planlanan fitness alanının proje aşamasında, 2D ve 3D olarak mimari çizimini detaylı bir şekilde hazırlayarak, müşteriye mekanın yaşatılması ve doğru konumlandırmanın yapılması konusunda çalışmalar yapmaktadır. 

  Bu sayede farklı ekipman yerleşim alternatifleri çizilerek müşterilerimize sunulmakta ve işletmeye en uygun proje seçilmektedir. Ekipman adetlerinin bu projeye göre tespit edilmesi, yatırımın en doğru şekliyle hayata geçirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

 • EKİPMAN SEÇİMİ

  Technogym’in sektörün en geniş ekipman yelpazesine sahip olduğu gerçeğinden hareketle, müşterilerimizin hayata geçirmek istedikleri işletmenin ruhuna uygun en doğru ekipmanların seçiminin yapılması konusunda gerek satış departmanımız, gerek proje ve eğitim departmanımız tecrübelerini yatırımcıyla paylaşarak ortak bir hareket ile oluşmasında önemli rol oynamaktadırlar.

 • FİNANSAL ÇÖZÜMLER SUNMAK

  Yatırımcıya, yatırım sürecinde AVV A.Ş. olarak sunduğumuz hizmetler içerisinde finansal çözümlerimiz de bulunmaktadır. 

  Bunun amacı, yatırım aşamasında müşterimizin yanında çözüm ortağı olduğumuzu hissettirmektir.  Buna göre, müşterimizin yatırım sürecinde, yatırımını kolaylaştıracak farklı ödeme planları sunmaktayız.

 • EKİPMAN TEDARİĞİ VE TESLİMAT-MONTAJ YÖNETİMİ

  Projenin tamamlanma tarihine göre lojistik departmanımız; ekipmanların üretiminin onaylanması, üretiminin planlaması, ithalat, sevkiyat ve montaj süreçlerini titizlikle planlamaktadır.

  Diğer bir yandan teknik servis yetkililerimiz, montaj öncesi yerleşim alanında gerekli altyapı tespitlerini yaparak, sevkiyat ve montaj sürecinin en doğru şekliyle gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.

 • EĞİTİM

  The Wellness Institute sayesinde, sadece ekipmanların teknik donanım ve kullanım eğitimi ile sınırlı kalmayarak, yeni trendler, metodlar ve akımların eğitiminin, konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmenler tarafından sağlanması, eğitim alan kişilerin sertifikalandırılmasını sağlamaktadır. 

  (Bakınız The Wellness Institue )

 • PAZARLAMA

  Projenin lansmanının en doğru şekilde hayata gecirlimesi adına, müşterilerimizin marketing departmanları ile beraber çalışarak, işletmenin açılışı öncesi ve sonrasında marka konumlandırma stratejilerini beraber oluşturarak gerek görsel, gerek basın bültenleri ve co-marketing aktivitelerinin oluşturulması, yönetilmesi konusunda yetkili departmanımız müşterilerimize destek vermektedir.

 • TEKNİK SERVİS

  Tüm departman, Technogym The Wellness Company tarafından her yıl gerek Türkiye’de, gerek yurtdışında sürekli eğitime tabii tutulan yetkin teknik servis ekibimizin yönetimindedir. Ekipmanların ilk günkü performanslarını zaman içerisinde de muhafaza edebilmeleri, ikinci el değerlerini korumaları ve performanslarının her zaman en üst seviyede olmaları adına oluşturulmuş ciddi protokolleri olan bir departmanımızdır. 

  Aynı zamanda “Bakım Anlaşmaları” ile de ekipmanların yıllık bakımlarını gerçekleştirerek bakım süreçlerini de yönetmektedirler. 

  “Just in Time” hizmet anlayışı ve olası arızalarda müdahale edecek geniş yedek parça depomuz ile Türkiye’nin her yerine ivedilikle hizmet ulaştıran Satış Sonrası Hizmetleri  departmanımızın, her bir müdahalenin kaydını tutacak şekilde olan organizasyonun işleyişi de aşağıdaki gibidir: 

  A) Teknik servis ihtiyacı olması durumunda, iletişime geçilecek olan mail adresi servis@avv.com.tr (Telefon ile yapılan başvurular kayda alınmamaktadır.)

  B) Gönderilecek olan teknik servis talebinde, ekipmanın seri numarası ile kısaca ihtiyacı duyulan hizmetin bilgileri gerekmektedir.

  C) Teknik servis talep yazısının tarafımıza ulaşmasının akabinde 30 dakika içerisinde yetkililerimiz talepte bulunan kurumla iletişime geçmektedirler ve en geç 24 saat içerisinde “Mobil Teknik” ekipleri firmaya yönlendirilmektedir.

  D) Arıza tespitinin yapılmasından sonra, müdahale hemen gerçekleşerek, giderilmesi durumunda Teknik Servis formu yetkili kişi tarafından imzalanarak dosyalanmakta, bir nüshası müşterilerimize bırakılmaktadır.

  E) Yedek parça ihtiyacı olması ve ekipman garanti kapsamı dışında, bakım anlaşmasına tabi olmaması durumunda, yedek parça teklifi gönderilerek, yazılı olarak onay alınır. Sonrasında gerekli müdahale yapılır, tekrar teknik servis formu imzalanarak dosyalanır ve cihaz çalışır vaziyette teslim edilmektedir..

  F) İlk müdahalede sorunu giderilmeyen olası arıza için, tekrar gelişlerde kesinlikle herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.