AVV Kurumsal

WELLNESS &

FITNESS

AVV A.Ş., Wellness sektörünü geliştirmek, geniş ekipman seçenekleri ile, hem kurumsal, hem bireysel müşterilerine özel çözümler, yazılımlar ve programlar sunarak, Wellness hayat tarzını benimsetmek üzere kurulmuş bir şirkettir.

Technogym The Wellness Company’nin Türkiye Distribütörü AVV A.Ş için de yaşamın her noktasında “wellness” kavramı şirketin mottosunu oluşturuyor. 2006 yılından bu yana Technogym The Wellness Company’nin Türkiye, Türkmenistan ve KKTC distribütörlüğünü yapan AVV A.Ş., Technogym The Wellness Company distribütörleri arasında son 5 yıldır dünyada ilk 5’te yer alırken, 2016 yılında da ilk 3’e girmiştir. AVV A.Ş. 2008 yılında Türk Olimpiyat Takımı’nın ve Türkiye Voleybol Federasyonu resmi ekipman tedarikçisi olmuştur.

AVV A.Ş., müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet veriyor. Özellikle farklı tasarımlarıyla her mekana uyum sağlayabilen Technogym The Wellness Company ürünleri, her geçen gün geliştirdiği teknoloji ve inovasyon anlayışıyla Wellness kavramını geleceğe taşıyor.

İnsan Kaynakları

Max 2mb. pdf, odf, odt, doc, docx formatları geçerlidir.