Technogym

TECHNOGYM THE WELLNESS COMPANY

Technogym The Wellness Company, 30 yıldan uzun süredir düzenli fiziksel aktivite, dengeli beslenme ve pozitif bir ruh haline dayanan Wellness konseptini teşvik etmektedir. Wellness, kökleri Türkçeye ‘sağlıklı zihin sağlıklı vücutta bulunur’ şeklinde tercüme edilen eski Roma deyişi ‘mens sana in corpore sano’ya dayanan ve iş yaşamını sosyal sorumlulukla harmanlayan tipik bir İtalyan yaşam tarzıdır.

Yarısı Cesena’daki şirket merkezinde bulunan 2.000’den fazla çalışanı ve Avrupa, A.B.D., Asya, Orta Doğu, Avustralya ve Güney Amerika’daki 14 şubesiyle üretiminin %90’ını 100’ün üzerinde ülkeye ihraç eden Technogym The Wellness Company, bugüne dek dünyanın dört bir yanında 65.000’den fazla Wellness tesisi ve 200.000’ün üzerinde evi spor ekipmanlarıyla donattı.

Technogym The Wellness Company, kardio, güç ve fonksiyonel antrenman ekipmanlarının, Technogym The Wellness Company Ekosistemi’nin sunduğu “nesnelerin interneti” adı verilen sistem ile bütünüyle birbirine entegre olmasını sağlıyor. Ekipmanların tamamı, dijital “cloud” platformu, mobil uygulamalar, egzersiz programları ve içeriklerine bağlı bulunuyor. Ayrıca bu sistem iç mekan tasarımı danışmanlığı, egzersiz, satış sonrası ve pazarlama desteği gibi hizmetleri içeriyor. Technogym The Wellness Company’in sunduğu çözüm, ev veya otellerde faydalanmak isteyen bireysel müşterilerden güzellik tesislerine ve spalara, rehabilitasyon merkezlerine, fitness kulüplerine, kurumsal spor salonlarına ve üniversite, okul veya askeri kuruluşların spor tesislerine kadar her sektörden çok çeşitli kuruluşa hitap ediyor.

Tüm dünyada, şampiyon sporcular fiziksel kondisyonlarını Technogym The Wellness Company ile sağlıyor. Uzun yıllardır Formula 1 takımları Ferrari ve McLaren ile yakın çalışmalarını sürdüren Technogym The Wellness Company; Juventus, Milan, A.C. Milan, Ajax, Real Madrid, Paris Saint Germain ve Chelsea F.C. gibi Avrupa futbol takımlarının ve de 2000 Sidney, 2004 Atina, 2006 Torino, 2008 Pekin, 2012 Londra ve 2016 Rio olimpiyatlarında, altı kez üst üste resmi olimpiyat ekipman tedarikçisi olmuştur.

Official Technogym website